Ranní jóga před prací

30.03.2022 07:30 - 08:30

Každou středu od 7:30 – 8:30 probíhá v sále Galerie ranní jóga. Zaskočte si zlepšit den. Podložky na jógu máme, rezervace není třeba. Stačí přijít.

Ranní jóga s certifikovanou lektorkou Sabčou (www.sabinayoga.cz) u nás probíhá každou středu.

KDE: sál Galerie
KDY: středy 7:30 – 8:30
Cena: 130 Kč

Rezervace není nutná, stačí přijít. Podložky k zapůjčení v sále.

Proč chodit cvičit? 

Lekce je věnovaná hlavně partiím, které zatěžujeme během dne v práci. Posílíte tak záda, uvolníte krční páteř a hrudník, protáhnete dolní končetiny a posílíte střed těla. Navíc se postupně naučíte, jak pracovat se stresem. Zkusíte si dechové techniky vhodné k podpoření koncentrace a uklidnění mysli. A dozvíte se, jak se protahovat během dne u počítače.

 

Pořád jste na vážkách? 

Pokud s jógou začínáte, je jasné, že máte obavy. Ale na józe je super to, že s ní může začít opravdu každý. Jak se říká v hlavním jógovém textu: Atha jóga anušásanam (Jóga začíná teď.) Takže na nic nečekejte a přijďte. Lekce nejsou fyzický obtížné. Ráno je nejlepší se hlavně protáhnout a nastartovat tak tělo i hlavu.

Přečtěte si více v článku od naší lektorky – Office jóga: Zatočte se stresem a bolavými zády

 

A co si na vás na jaro Sabča připravila? 

Jaro je doba, kdy se probouzíme a cítíme v sobě víc energie. A takové budou i lekce. Zaměřené na povzbuzení trávení, detoxikaci a probuzení po zimním útlumu. Takže můžete čekat o trošku dynamičtější sekvence a dechové techniky než v zimě. A taky se těšte na oblíbenou orgánovou sestavu. Těším se na podložkách!

Sdílejte událost

Pinterest