Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » Pracovna R51

Pracovna R51

Nevyhovuje vám práce z domova či kaváren a vlastní kancelář je zbytečně drahá? Rádi se poznáváte s novými lidmi? Je vám sympatická myšlenka sdílení? Tak to jste na správné adrese.

V Riegrova 51 jsem v září 2020 otevřeli novou sdílenou kancelář neboli coworking. Pracovna R51 je ideální pro všechny volnonožce nebo ty, kteří pracují „na dálku“. Ocení ji i maminky, kterým jednou v týdnu hlídáme děti.

Pracovna R51

O Pracovně R51

O Pracovně R51

Jdeme s dobou a proto jsme i u nás otevřeli sdílenou kancelář. Stačí si přinést svůj počítač a pustit se do práce. O provoz kanceláře se nemusíš starat, vše zařídíme my a ty se můžeš jen soustředit na práci.

 
Ceník

Ceník

Zajímá tě, kolik stojí využívání Pracovny? Potřebuješ občas využít zasedačku? Nebo by se ti líbila sdílená kancelář s vlastním místem? Ceny všech našich služeb najdeš právě tady.

 
Pohlídáme vaše ratolesti

Pohlídáme vaše ratolesti

Aby u nás mohly pracovat i maminky, každou středu tu máme hlídací tetu, která se postará o děti. Ty tak můžeš nerušeně pracovat a nemusíš se o nic starat. A když budeš chtít, můžeš přijít třeba jen jednou za měsíc, stačí si vybrat z našich tarifů.

 
 
 

Vyrobil FT SunFT Sun

 
DfK Group