Brain and Breakfast s Danou Drábovou – (Ne)spoutaná energie

17.06.2021 - 17.06.2021

Jadernou energetiku doprovází mnoho mýtů a legend. Jaká jsou ale fakta a dá se jaderná energie spoutat? Jaké jsou možnosti a rizika energetiky pro naší budoucnost?

Jadernou energetiku doprovází mnoho mýtů a legend. Jaká jsou ale fakta a dá se jaderná energie spoutat? Jaké jsou možnosti a rizika energetiky pro naší budoucnost a jaké jsou vůbec možnosti pokrytí stále se zvyšující poptávky? Na tyto a mnoho dalších otázek odpoví, bez zbytečných frází a nánosů, Dana Drábová.

Dana Drábová je česká jaderná fyzička, lokální a regionální politička. Od roku 1999 je předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. Od roku 2010 je také místostarostkou Pyšel a v letech 2016 až 2017 byla zastupitelkou Středočeského kraje.

Smyslem přednášek Brain and Breakfast je inspirovat a ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije. Chceme, aby setkání představovala inspirativní osobnosti se silnými hodnotami i příběhem a umožnila nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme. Snídaně s řečníkem/y běžně probíhá jednou měsíčně v Praze a je živě přenášena do desítek míst v celé republice – včetně Českých Budějovic. Díky pandemii se na několik měsíců přesunula do onlinu a vy se tak můžete dívat z pohodlí svého domova, stačí se zaregistrovat na této platformě: www.redbuttonedu.cz/#jak-sledovat a v daný čas se připojit.

Termín: 17. 6.
Čas: 8:30 do 10:00
Místo:  kdekoliv s připojením na internet
Vstupné: zdarma
Registrace: nutná registrace předem na www.redbuttonedu.cz/#jak-sledovat a následně se v daný čas připojit
Pořadatel: Brain and Breakfast

Aktuální info sledujte na Facebooku

Sdílejte událost

Pinterest

Další události

Filmové úterky v Riegrově 51

Filmové úterky v Riegrově 51, od 29. 6. promítáme každých 14 dní jeden svérázný povídkový film.

29.06.2021 - 07.09.2021
Více informací

Kurz krasopsaní pro začátečníky s Terezou Floriánovou

Kurz pro začátečníky, kde vás Tereze Floriánová z Psaní je hraní naučí krásně psát.

18.07.2021 - 18.07.2021
Více informací