108 Pozdravů slunci

20.03.2022 09:00 - 11:00

Workshop a praxe jógy, která vás naučí překonat svoje hranice, překročit komfortní zónu a svoje ego.

Na den rovnodennosti se cvičí rituálních 108 Pozdravů slunci. Sestava Pozdrav slunci je geniálním cvičením, které posiluje tělo, ducha a rozhýbává energii v našem těle.

108 se jeví jako strašidelné číslo. Ale je to zkušenost, která posouvá naše hranice. Vystrkuje nás z komfortní zóny a učí sebereflexe. Společná atmosféra a sdílení zážitku nás povzbudí, abychom dosáhli svého individuálního cíle. Není důležité odcvičit všech 108 sekvencí. Důležitý je dobrý pocit z nás samotných a snaha o provedení toho nejlepšího, co dokážeme v danou chvíli.

KDY: 20. 3. 2022, 09:00 – 11:00
KDE: sál Kavárna

Cena: 250 Kč

Rezervace na REZEROVAT SI MÍSTO

Co očekávat? 

S Pozdravem slunce se potkáte na většině lekcí jógy a je dobré ho umět cvičit dobře. Aby měla sestava ten správný efekt a zbytečně jsme nepřetěžovali záda a kolena.

Na workshopu  si proto projdeme druhy Pozdravů slunce a zaměříme se hlavně na ten základní Hatha jógový. Rozebereme si ho podrobně včetně symboliky a ukážeme  modifikace pro různé stupně pokročilosti. A pak se pustíme do praxe. Zahájíme ji společnými mantrami v doprovodu harmonia. Při praktikování nebude lektora a žáků. Všichni v tom budeme společně.

Lektor – Sabina Rosecká (www.sabinayoga.cz)

 

 

Sdílejte událost

Pinterest