Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » Pronájem » O Pracovně R51

O Pracovně R51

DSC_5380-HDR
 

Jdeme s dobou a proto jsme i u nás otevřeli sdílenou kancelář. Stačí si přinést svůj počítač a pustit se do práce. O provoz kanceláře se nemusíš starat, vše zařídíme my a ty se můžeš jen soustředit na práci.

Co je Pracovna R51

Kousek od centra Budějovic najdeš velkou administrativní budovu, která nese název Riegrova 51. A právě v jejím přízemí jsme se rozhodli vytvořit coworkingové centrum. Pokud si pod tímhle pojmem neumíš nic představit, pomůžeme ti českým překladem – sdílená kancelář. V praxi se jedná o velkou zařízenou kancelář, kde pracuje několik lidí – každý na svém projektu. V jednu chvíli tu můžeš potkat třeba programátora, překladatele nebo maminku podnikatelku.

 

Proč využívat sdílenou kancelář

  • Ve sdílené kanceláři se opravdu maká – neruší tě tu ratolesti, které se dožadují pozornosti ani hluční návštěvníci kavárny, kteří sedí u vedlejšího stolu
  • Potkáš tu odborníky z mnoha oblastí – můžeš se poradit, navzájem si dohodit kšeft nebo se pustit do společného businessu
  • Nemusíš se starat o provoz kanceláře a její úklid
  • Každý měsíc můžeš změnit svůj tarif a když budeš chtít, můžeš si dát měsíc klidně pauzu, tříměsíční výpovědní lhůtu u nás nemáme
  • Získáš zvýhodněné vstupné na námi pořádané akce a slevu na pronájem konferenčních prostorů a zasedacích místností

 

Pro koho je určená

Pro každého, komu k práci stačí pracovní stůl s židlí a internet. Jen si nezapomeň donést svůj notebook. Myslíme i na maminky, kterým jednou v týdnu zařizujeme hlídání.

 

Jak je kancelář vybavená

Máme vše, co má správná kancelář mít – rychlý internet, pracovní stoly a kvalitní židle, tiskárnu, kopírku i scanner. Samozřejmostí je menší kuchyňka s mikrovlnkou, káva a čaj. Máme tu i erární „šuplík“ s běžnými kancelářskými potřebami, které si můžeš půjčit. A pokud doma zapomeneš nabíječku, můžeš využít naší.

 

Kdy můžeš Pracovnu využívat

Pracovna je otevřená ve všední dny od 7.00 do 18.00. 

 

Hlídání dětí

Aby u nás mohly pracovat i maminky, každou středu tu máme hlídací tetu, která se postará o děti. Ty tak můžeš nerušeně pracovat a nemusíš se o nic starat. A když budeš chtít, můžeš přijít třeba jen jednou za měsíc, stačí si vybrat z našich tarifů.

Víc info o hlídání

 

Chci mít vlastní stůl 

Pokud je ti blízká myšlenka sdílení, ale rád/a by sis přinesl/a třeba vlastní monitor, bude pro tebe ideální naše sdílená kancelář s vlastním pracovním místem. Kancelář sdílíte pouze ve dvou, takže budeš mít i dostatek soukromí. 

Víc info

 

Chci se přijít podívat

Tak nám napiš na pracovna@riegrova51.cz nebo zavolej Týně na +420 724 384 823. Stavit se můžeš v kterýkoliv všední den mezi 8.00 a 12.00. První den máš na zkoušku zdarma. 

 

Ceník Fotogalerie Obchodní podmínky

 

Vyrobil FT SunFT Sun

 
DfK Group