Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » Pronájem

Pronájem

Víceúčelové sály v R51

Víceúčelové sály v R51

Dva víceúčelové sály v R51 nabízí příjemné prostředí, které láká k různorodému využití. Původní krejčovské haly s dobrou akustikou v přízemí budovy nezapřou atmosféru a útulnost moderní doby.

 
Zasedací místnosti

Zasedací místnosti

V budově je možné využít několik zasedacích místností. Všechny jsou vybaveny připojením k internetu, moderním nábytkem a technikou.

 
Kanceláře a nebytové prostory

Kanceláře a nebytové prostory

Nabízíme k pronájmu KANCELÁŘE ve 3. a 4. patře budovy, orientované na jižní nebo severní stranu.

 
Sdílená kancelář

Sdílená kancelář

Hledáte sdílenou kancelář, ale nevyhovuje vám nabídka v Českých Budějovicích? Zkuste to u nás. Koncept je trošku jiný, než je klasický coworking, ale efekt a náklady jsou obdobné.

 
Technické vybavení

Technické vybavení

Nabízíme k pronájmu technické konferenční vybavení. V případě pronájmu konferenčních prostor v R51 je zapůjčení zahrnuto v ceně pronájmu.

 
Ceník pronájmu

Ceník pronájmu

Máte zájem o naše prostory, ale nejste si jisti konečnou cenou? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a všechny prostory ukážeme. Spolu určitě najdeme to nejlepší řešení.

 
 
 

© 2019 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce