Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » Pracovna R51 » O Pracovně R51

O Pracovně R51

DSC_5380-HDR
 

Jdeme s dobou a proto jsme i u nás otevřeli sdílenou kancelář. Stačí si přinést svůj počítač a pustit se do práce.

Co je Pracovna R51

Kousek od centra Budějovic najdeš velkou administrativní budovu, která nese název Riegrova 51. A právě v jejím přízemí jsme se rozhodli vytvořit coworkingové centrum. Pokud si pod tímhle pojmem neumíš nic představit, pomůžeme ti českým překladem – sdílená kancelář. V praxi se jedná o velkou zařízenou kancelář, kde pracuje několik lidí – každý na svém projektu. V jednu chvíli tu můžeš potkat třeba programátora, překladatele nebo maminku podnikatelku.

Proč využívat sdílenou kancelář

  • Ve sdílené kanceláři se opravdu maká – neruší tě tu ratolesti, které se dožadují pozornosti ani hluční návštěvníci kavárny, kteří sedí u vedlejšího stolu
  • Potkáš tu odborníky z mnoha oblastí – můžeš se poradit, navzájem si dohodit kšeft nebo se pustit do společného businessu
  • Nemusíš se starat o provoz kanceláře a její úklid
  • Každý měsíc můžeš změnit svůj tarif a když budeš chtít, můžeš si dát měsíc klidně pauzu, tříměsíční výpovědní lhůtu u nás nemáme
  • Získáš zvýhodněné vstupné na námi pořádané akce a slevu na pronájem konferenčních prostorů a zasedacích místností

Pro koho je určená

Pro každého, komu k práci stačí pracovní stůl s židlí a internet. Jen si nezapomeň donést svůj notebook. Myslíme i na maminky, kterým jednou v týdnu zařizujeme hlídání.

Jak je kancelář vybavená

Máme vše, co má správná kancelář mít – rychlý internet, pracovní stoly a kvalitní židle, tiskárnu, kopírku i scanner. Samozřejmostí je menší kuchyňka s mikrovlnkou, káva a čaj. Máme tu i erární „šuplík“ s běžnými kancelářskými potřebami, které si můžeš půjčit. A pokud doma zapomeneš nabíječku, můžeš využít naší.

Kdy můžeš Pracovnu využívat

Během září je pro tebe Pracovna zdarma k dispozici pondělí, středa, pátek od 8.00 do 16.00.

Od října je pro tebe Pracovna otevřená nonstop 7 dní v týdnu, záleží, jaký tarif si vybereš. Mezi 8.00 a 12.00 je s vámi v Pracovně vždy i jeden z našich kolegů, který je vám k dispozici, pokud budete cokoliv potřebovat.

Chci se přijít podívat

Tak nám napiš na pracovna@riegrova51.cz nebo zavolej Týně na +420 724 384 823. Stavit se můžeš v kterýkoliv všední den mezi 8.00 a 12.00.

Fotogalerie

 

Vyrobil FT SunFT Sun

 
DfK Group Kůl práce