Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » Pracovna R51 » Hlídání dětí

Pohlídáme vaše ratolesti

IMG_3155
 

Aby u nás mohly pracovat i maminky, každou středu tu máme hlídací tetu, která se postará o děti. Ty tak můžeš nerušeně pracovat a nemusíš se o nic starat. A když budeš chtít, můžeš přijít třeba jen jednou za měsíc, stačí si vybrat z našich tarifů.

Aby naši sdílenou kancelář mohly využívat i maminky, jednou v týdnu jim zajišťujeme hlídání. Každou středu mezi 8.00 a 12.00 za námi chodí zkušená hlídací teta, které se dětem věnuje. S dětmi je buď vevnitř ve vedlejší místnosti, kde pro ně máme vždy nachystáno spoustu hraček, nebo s nimi vyrazí na dvůr - záleží, jak jsou děti staré a kolik jich je. Kdykoliv jí jsou k ruce naše kolegyňky z firmy, které jí pomůžou, když se sejde třeba hodně dětí nebo je potřeba se jednomu víc věnovat. Děti jsou tak v nejlepších rukou a maminky díky tomu můžou celé dopoledne v Pracovně nerušeně pracovat.  

Kancelář je plně vybavená a není potřeba nic zařizovat, stačí jen přijít, předat tetě díťátko a pustit se do práce. Využití kanceláře můžete platit buď hodinově a to 50 Kč za hodinu nebo si můžete vybrat jeden z našich měsíčních tarifů

Krom klidu na práci oceňují maminky i možnost objednat si přímo k nám za zvýhodněnou cenu oběd ze CITY Gastra, které nám vozí kolem půl 12, takže ani vařit nemusíte :-)

Jedna hodiná hlídání stojí 50 Kč a je potřeba se dopředu nahlásit Týně, buď na telefonu 724 384 823 nebo na emailu pracovna@riegrova51.cz. 

 

 

Vyrobil FT SunFT Sun

 
DfK Group