Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » Novinky » Promítání dokumentárního filmu o svobodě v očkování v Riegro

Promítání dokumentárního filmu o svobodě v očkování v Riegrově 51

 
bl

pondělí, 10. dubna 2017

Film dokumentaristky Terezy Reichové a jejího manželka Hynka Reicha Štětky vypráví jejich vlastní příběh o rozhodování o očkování své dcery. Na film se můžete přijít podívat do Riegrovy 51 k jednomu z našich nájemců Mateřstvím společně.

Proč je v Česku očkování povinné, když ve většině zemí západní Evropy mají rodiče právo volby? Neočkují tu doktoři děti příliš brzy? A mají vůbec čeští rodiče o očkování dostatek informací? Dokumentaristka Tereza Reichová s manželem Hynkem Reichem Štětkou hledají odpovědi na tyto a mnohé další otázky. S narozením dcery Žofky přišly obavy o její zdraví. Mladí manželé se vyzbrojují kamerou a točí vše, co by mohlo ovlivnit jejich rozhodnutí, zda dceru očkovat, nebo ne. V diskusích s pediatry, s ministerstvem zdravotnictví, s kamarády, s babičkou malé Žofky i sami mezi sebou zjišťují, že vytvořit si na celý problém jasný a dobře podložený názor není zdaleka tak jednoduché.

Po filmu bude následovat debata s Terezou Reichovou.

Cena 200 Kč
rezervace na kajasukdolova@gmail.com

 

© 2019 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce