Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » Novinky » Jak získat nadhled, vhled a skvělý výhled?

Jak získat nadhled, vhled a skvělý výhled?

 
hh

úterý, 3. září 2019

Přednáška s praktickými tipy a koučovacími technikami . Na život, situace, stejně jako řízení projektů je dobré pohlížet komplexně a s nadhledem. Začít můžete tím, že si dáte čas a uděláte rekapitulaci svých potřeb a cílů. Jak prakticky postupovat, se dozvíte na sebe rozvojovém semináři u nás v Riegrově 51.

Kdy: 23. 9. 2019 od 18:00 hod
Kde: Riegrova 51 – sál Kavárna

Naše životní situace nebo třeba pracovní projekt se dá přirovnat k plavbě. Na začátku jsme si stanovili záměr své plavby, vybrali loď, posádku a cílové destinace. V průběhu cesty se na obloze objevují mraky, ne vždy vane příznivý vítr a spodní proudy komplikují vytyčený směr.

Na začátku jsme si stanovili záměr své plavby, vybrali loď, posádku a cílové destinace. V průběhu cesty se na obloze objevují mraky, ne vždy vane příznivý vítr a spodní proudy komplikují vytyčený směr.

Tedy: objevili se komplikace, ztrácíme původní cíl a dochází síly v řízení našich osobních a pracovních projektů. Co tedy dělat dál?

Co si každý účastník odnese? Praktické tipy a funkční kompas pro Váš směr.

 

Termín akce: pondělí 23. 9. 2019

Adresa konání: Riegrova 51 – sál kavárny, 370 01 České Budějovice

Vhodné pro: dospělé nebo studenty, kteří se chtějí u kafe inspirovat, pro ty, kteří potřebují doplnit sílu nebo odvahu, nabrat životní směr

Registrace – link https://hanaholinka.cz/udalosti/

Cena: 200,- platba na místě, nebo převodem na Bu 212574313/0300

O mne – Ing. Hana Holinka Lexová

Certifikovaná koučka, lektorka a mentorka v oblasti marketingové komunikace a PR. Je autorkou sebekoučovacího návodu JAK NA OSOBNÍ ZNAČKU. Koučování s oblibou přirovnává k poznávací a objevné cestě do svého nitra a plavbě k našim vysněným cílovým destinacím.

Absolvovala VŠE Fakultu Managementu a působila více než 17 let v různých manažerských pozicích v oblasti služeb, obchodu i výroby. V oblasti koučinku propojuje kreativitu a poznatky z různých oborů. Věří, že za naší osobní a profesní úspěšností se významnou měrou projevují naše vztahy a úroveň komunikace. Své klienty vede k sebe-objevování, rozvoji dovedností a tvořivému naplňování života.

Více na: www.hanaholinka.cz  I email: rozvoj@hanaholinka.cz

Sebekoučovací návod JAK NA OSOBNÍ ZNAČKU je dostupný ke stažení v pdf zde: https://hanaholinka.cz/ebook-jak-na-osobni-znacku/

FB: Hana Holinka – koučink

 

 

© 2020 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce