Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » Novinky » Budějcký Mama Market opět míří do Riegrovy 51

Budějcký Mama Market opět míří do Riegrovy 51

 
mama

pátek, 5. dubna 2019

#3 Budějcký Mama Market opět míří do Riegrovky. Přijměte naše pozvání a přijďte si společně s námi vychutnat atmosféru jedinečného jarního rodinného trhu. Své zboží a produkty, mezi kterými jistě najdete krásné věci pro sebe i své děti, vám nabídne na třicet maminek, které své projekty rozjely právě na mateřské dovolené.

 
Součástí trhu bude doprovodný program (v prostoru dřívější kavárny Jiný svět), těšit se můžete na pohádku, tvůrčí workshop pro děti a rodiče, odbornou přednášku První pomoc pro malé děti a další. 
 
Chybět nebudou oblíbené topinky, pečené buřty na ohni a další dobroty, na kterých si na našem trhu pochutnáte, a to ještě mezi fajn lidmi a při dobré hudbě.
 
Třetí Mama Market jsem vyhlásily trhem „zeleným“, bez zbytečných plastů, kelímků a obalových materiálů. Zároveň tímto trhem opět podpoříme dobrou věc nebo projekt, který vyhlásíme v průběhu přípravy akce.
 
Adresa: venkovní areál Riegrova 51 (v případě deště bude trh přesunut do vnitřní galerie)
 
Čas: 9:00 – 15:00
 
Vstupné, příspěvek na organizaci akce: 50,- Kč, pro děti zdarma.
 
Těšíme se na vás.
 

© 2019 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce