Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » FIRMY V R51

Firmy v R51

Riegrova 51 se čím dál více otevírá veřejnosti. Nejsme jen administrativní budova, jsme i místem pro lidi, pro byznys i pro zábavu. Přijít se k nám můžete
poohlédnout po nové práci, navštívit zajímavou akci, přijít si pro radu a pro pomoc nebo jen tak posedět v kavárně. 

 

Celá DfK Group je hlavně o lidech, atmosféře a o spolupráci. Nic nevyrábí, podniká zejména ve službách, a to co dělá, dělá srdcem a s největší péčí. Se stejnou péčí, jako se stará o rozvoj svých společností, se stará i o zakázky svých klientů, protože jejich spokojenost je hlavním cílem DfK Group.
Více na www.dfkgroup.cz

Stárněte podle svého s terénními sociálními a zdravotními službami Ledax.Naše služby jsou koncipovány tak, aby vám byly k dispozici přesně dle vašeho přání a potřeb, 24 hodin denně, o víkendech i svátcích, při každodenních aktivitách i v těžkých životních okamžicích. Naše služby jsou tu proto, aby vám nebo vašim blízkým umožnily zůstat co nejdéle v domácím prostředí.
Více na www.ledax.cz

Široké spektrum gastronomických služeb - restaurace, cateringové služby, výroba originálních dortů a dezertů. To vše pod značkou CITYgastro, značkou garantovanou servisem.
Kompletní gastronomický servis v centru jižních Čech.
Více na www.citygastro.cz

   

Restaurace, bary, kiosky. Catering pro menší i velké příležitosti, akce soukromé i pro širokou veřejnost. Gastronomické provozy s celoročním nebo sezónním provozem v Lipně nad Vltavou.
Více na www.lipnogastro.cz

Moderní ubytování v centru všech lipenských aktivit. Dvacet moderních, plně vybavených apartmánů přímo u Active Park Lipno a Skiareálu Lipno, v těsné blízkosti Stezky korunami stromů. Veškerý servis pro rodiny, skupiny přátel, školy nebo sportovní oddíly.
Více na www.chatalanovka.cz

Celoživotní vzdělávání, personální a poradenské služby v oblasti pracovního uplatnění. Ročně 500 účastníků vzdělávacích kurzů, spolupráce s 400 zaměstnavateli, stovky zprostředkovaných pracovních míst v ČR i v zahraničí, desítky tréninkových a seminárních dnů pro firmy.
Komplexní řešení rozvoje v oblasti lidských zdrojů již od roku 2003!
Více na www.celozivotnivzdelavani.cz

Jedenáct let zkušeností na trhu zpracování projektových žádostí, analytických a koncepčních prací. Dokonalá znalost dotačních titulů a fungování projektových mechanismů. Studie proveditelnosti, strategické dokumenty nebo komunitní plány pro obce, podnikatele nebo školy.
Více na www.kpprojekt.cz

Bezplatné poradenství ve všech oblastech občanského práva a legislativy, specializace na rodinnou problematiku a služby pro pěstouny. Odborný servis pro podání návrhu na osobní bankrot, mediace jako specifická forma pomoci v rodinných a občanskoprávních sporech mimosoudní cestou.
Více na www.jihoceskarozvojova.cz

"Neděláme marketing a PR za vás, ale s vámi. Vy znáte nejlépe svůj projekt, své cíle.
Snažíme se vždy hledat nové, neobvyklé cesty, kreativní řešení a umíme pracovat se všemi rozpočty.
Děláme jen to, co opravdu umíme a co jsme si sami vyzkoušeli na propagaci vlastních služeb."
Více informací na www.kreativniagentura.com

DialogCB, z.s. založený za účelem podpory fundraisingových aktivit a navázání spolupráce a partnerství subjektů neziskového a ziskového sektoru v Českých Budějovicích.
Více na www.dialogcb.cz

Borovka Event s.r.o je společnost s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi s pořádáním a technickým zajištěním firemních a společenských eventů, zábavně-kulturních akcí apod. V našem portfoliu najdete obsáhlý seznam služeb, které jsou vyladěny do posledního detailu a se kterými jsou naši zákazníci vždy spokojeni.
Více na www.borovka.cz

"Nasloucháme potřebám našich klientů a pokoušíme se nacházet optimální řešení. Společně s nimi vytváříme firemní kulturu, employer branding. 7agency = events, public relations, emloyer branding."
Více informací na www.7agency.cz

 

"Nejdeme cestou průměru, snažíme se každou svatbu individuálně realizovat na míru Vašim přáním a požadavkům.
S námi vkročíte do svazku manželského stylově."
Více informací na www.stylovesvatby.cz


Grafické studio zabývající se tvorbou logotypů, Corporate Identity, komplexní tvorbou reklamní grafiky (letáky, plakáty, bannery, polepy vozů), sazbou, tiskovinami, ilustracemi a dalším designem. Díky spolupráci s partnerskými firmami zaštítíme i výrobu či zprostředkujeme tvorbu webových stránek.
Více informací na www.gra-m.cz

Bílý kruh bezpečí poskytuje odbornou, bezplatnou a diskrétní pomoc obětem a svědkům trestných činů.
"Přijeli k nám domů poté, co byli zavražděni naši nejbližší. Jejich podpora a pomoc byly taktní a vysoce profesionální. Nevíme, jak bychom to bez nich všechno zvládli."
Více na www.bilykruhbezpeci.cz

Masáže. Ruce jsou tím základním, co máme, dotek pak prvním a nejjednodušším léčebným prostředkem, nehledě na jeho komunikační význam. Masáže patří k jedněm z nejstarších léčebných prostředků, kdy prostřednictvím dotyku dochází k pozitivnímu působení na organismus a obnovování energie.
Více na www.masazesaya.cz

Poradna Eva nabízí své služby  ženám a dívkám, které se nacházejí  z nejrůznějších důvodů ve složité životní situaci a cítí, že potřebují radu, pomoc a podporu. Sociální poradenství je poskytováno ambulantně.
Více inforamcí na www.dchcb.cz

Občanské sdružení PREVALCO, o.s. se věnuje prevenci, léčbě a doléčování závislosti na alkoholu.
Poradenská, konzultační a informační činnost pro klienty i jejich rodinné příslušníky, partnery, spolupracovníky, spolužáky...
Individuální a skupinové ambulantní poradenství. Poradenství je anonymní.
Více inforamcí na www.prevalco.cz

Jsem zde pro každého, kdo se chce posunout, najít cestu ven ze svých problémů, nebo touží po životní změně, ale neví, jak na to. Nabízím vztahový, životní a kariérový koučink v Gestalt přístupu. Více informací na www.ludmilabartikova.cz

Ateliér pro projekční a inženýrskou činnost: Projektová činnost AUDIT, Energetický štítek budovy, Realizace staveb, Inženýring, Oceňování staveb.
Více inforamcí na www.ad-atelier.cz

Úspěšná a pružná firma, jejíž jedinou činností je výroba, prodej a pokládka zámkové dlažby. Specializujeme se výhradně na zámkovou dlažbu, přesto jsme vám schopni nabídnout i dlažby vyrobené z jiných materiálů, např. kamenné, betonové a keramické.
Více na www.bekera.cz

Naše mezinárodně působící společnost je zaměřena na přímé vyhledávání výjimečných osobností, schopných a ochotných podílet se na rozvoji firem, které jsou připraveny svým lidem vytvořit inspirující pracovní prostředí.Uvědomujeme si, že nejvýznamnější konkurenční výhodou každé společnosti, je její lidský potenciál. Pouze tým špičkových a zároveň loajálních profesionálů je schopen v dnešním, vysoce konkurenčním prostředí, vytvářet podmínky pro trvalý a úspěšný růst.
Více na www.freecon.cz

Cesta ke zrození této firmy vedla přes knihu Freda Kofmana Vědomý business a potom přes řadu osobních zážitků jejích zakladatelů a přes pár dalších zásadních knih. Podobně jako řada z vás, i my jsme si na své životní cestě uvědomili, že pro šťastný a naplněný život je důležité žít ho jako tvůrci, a tedy vědomě.
Více na www.vedomysvet.cz

Iva Dedeciová
Psychoterapie a psychologické poradenství pro jednotlivce, páry i rodiče s dětmi.
Více na na www.psychoterapie-cb.cz

Emporio Lingerie s. r. o. je výhradním dovozcem a distributorem silných mezinárodních značek pro Českou a Slovenskou Republiku. Zaměřujeme se na spodní prádlo, které má styl. Které je pohodlné a skvěle sedí, protože jen tak může být luxusní. Našimi zákazníky jsou obchodní domy, obuvnické řetězce, specializované obchody a luxusní butiky se spodním prádlem.
Více na www.emlingerie.cz

ÚME Jindřiška Spěváková
Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence, mzdy, ekonomické rozbory.

Pojďte se svést na harmonické vlně mého poslání. Ne vždy je to jednoduché, ale výsledek rozhodně za to. Jste tvůrci svého života, neboť co žijete dnes, jste si již nastavili včera. Terapie pomohou odkrýt příčiny a umožní volbu ve Vašem životě. Chcete změnu? Buďte změnou. Více na www.harmoniel.cz
Do naší školy se těší malí i velcí. Prima atmosféra, útulné prostředí a moderní výukové metody zaručí,  že se u nás každý cítí dobře. Na letní prázdniny připravujeme pro děti každoročně příměstské tábory   v Českých Budějovicích, které jsou plné angličtiny i pohybu. Více na www.jazykyhroubalada.cz
Berrywel s.r.o.  
Tomáš Gábriš  
IPC  
Z5SMYSL  

 

 

 

 

© 2018 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce