Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » V R51 najdete » Kreativita a umění

Kreativita a umění

KA
 

Kreativita a umění vnáší do Riegrovy 51 další rozměr. Své služby vám nabízí umělecký ateliér Jana Roselli - Andělské obrazy a Život ve fotografii Pavlíny Beritové. Kreativitu a marketing pro váš projekt pak najdete v Kreativní agentuře R51.

 

 

Kreativní agentura R51     

"Neděláme marketing a PR za vás, ale s vámi. Vy znáte nejlépe svůj projekt, své cíle.
Snažíme se vždy hledat nové, neobvyklé cesty, kreativní řešení a umíme pracovat se všemi rozpočty.
Byť jsme nová společnost, máme za sebou více než 10 let praxe v propagaci širokého spektra služeb.
Děláme jen to, co opravdu umíme a co jsme si sami vyzkoušeli na propagaci vlastních služeb."

Více informací na www.kreativniagentura.com

 

 

Andělské obrazy Jany Roselli     

Jana Roselli maluje energetické obrazy za pomoci andělské a archandělské energie (Archanděl Michael). Vystavuje po celé České Republice a účastní se mnoha ezoterických festivalů, kde nejen prezentuje své umění, ale i přednáší o tom, jak žít ve štěstí. Svými obrazy pomáhá šířit světlo a pozitivní energii do všech koutů světa.

„Nezapomínejte, že svými myšlenkami si utváříme náš život. Andělé jsou tu, aby nám pomohli, podpořili nás a navedli nás na správnou cestu. Naslouchejme jim a zkusme žít život ve štěstí. Protože pokud chceme, můžeme si v každém dni, v každé chvíli, každé situaci najít to krásné a to, co nás posune dál. Buďte šťastní... „ Jana Roselli

Více informací na www.andelskeobrazy.cz

 

 

Život ve fotografii     

"Ve fotografii nejde o to, jak dobré je světlo nebo zda je dobrá ostrost, ale jde o to, aby si člověk při pohledu na ni řekl "tak takový je můj život" říká Pavlína Beritová.

Pavlína se věnuje ateliérové i exteriérové fotografii a s pohledem sobě vlastním zachycuje důležité okamžiky Vašeho života...ať už jsou to narozeniny, svatby, čekání na příchod nového potomka nebo prostě jen tak...
 

Více informací na www.zivotvefotografii.cz

 

 

Grafické studio GRA-M    

Grafické studio zabývající se tvorbou logotypů, Corporate Identity, komplexní tvorbou reklamní grafiky (letáky, plakáty, bannery, polepy vozů), sazbou, tiskovinami, ilustracemi a dalším designem. Díky spolupráci s partnerskými firmami zaštítíme i výrobu či zprostředkujeme tvorbu webových stránek.

Více informací na www.gra-m.cz

 

 
 

© 2018 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce