Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » V R51 najdete » Kavárna, catering

Kavárna, catering

1000x1000-1364898831-074-019-150412
 

Chcete si zajít na kávu a popovídat s přáteli? Potřebujete pohoštění pro svůj seminář nebo jednání? I to vám můžeme v Riegrově 51 nabídnout!

 

 

 

Kavárna JINÝ SVĚT    

je místo, kde nenajdete hodiny, protože čas je zde jen relativní pojem. Najdete zde klid a harmonii. Každý si může vybrat to svoje "místo", ať už si sedne do křesla, do polštářů, lehne na "trávník" nebo rozplácne do gauče. 

Sednete si uspořádaně ke stolu, nebo na židličku k baru a co třeba prostě na schody, opřít se o zeď a přemýšlet, povídat si, číst si...Na každého tu čeká místečko, kde může být sám sebou, dát si třeba ranní kávičku, či smoothie na probuzení a nastartování těla, aby fungovalo, tak jak má. 

Takže udělejte ten správný krok, krok do Jiného Světa a pojďte si hrát, číst, povídat si... V Jiném Světe se prostě počítá s každým, kdo s dobrým srdcem vchází a s příjemným pocitem odchází :) 

Více na www.kavarnajinysvet.cz

 

 

CITYcatering     

pro vás rád a se vší profesionalitou a servisem připraví pohoštění podle Vašeho přání. Vše dovezeme, připravíme, po skončení akce uklidíme. Vy se budete starat jen o Váš program a hosty.

Kdekoli v prostorách k pronájmu pro vás zajistíme občerstvení pro pracovní jednání, tématický večer s degustací, narozeninové a svatební oslavy nebo např. zabijačkové hody.

Více informací na www.citygastro.cz

 
 

© 2018 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce