Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » V R51 najdete » Další možnosti

Další možnosti

IMG_6528
 

Vším předešlým ale nabídka obchodu a služeb v Riegrově 51 nekončí. Své sídlo u nás má spousta dalších firem, které by se vám mohly hodit!

 

KP projekt  

působí na trhu regionálního rozvoje už přes 11 let a má za sebou přes devět set projektových žádostí a na sto analytických a koncepčních prací jako jsou studie proveditelnosti, strategické dokumenty, komunitní plány apod.

"V oblasti dotačních titulů dobře víme, jak projektové mechanismy fungují a jaké žádosti mohou v jednotlivých titulech uspět.
Našim klientům, mezi které patří obce, podnikatelé nebo třeba školy, neslibujeme, že jejich projekt stoprocentně projde, ale je to naším hlavním cílem. Dále se věnujeme poskytování projektového poradenství při realizaci projektů, zpracování analytických a koncepčních prací a souvisejícím službám. Máme mnohaletou zkušenost se spoluprací se státní správou a samosprávou, dobře známe potřeby našich klientů."

Více informací na www.kpprojekt.cz

 

DANSEN    

Společnost Dansen a.s. patří mezi největší poskytovatele gastronomických služeb v jižních Čechách.

Pod značkou CITYgastro nabízí široké spektrum gastronomických služeb. Vedle provozování restaurace CITYrestaurant a kavárny CITYcafé dále provozuje CITYcatering - zakázkové cateringové služby na míru. K dalším významným činnostem CITYgastro patří vlastní cukrářská výroba a zajištění externího poledního stravování do firem včetně poledního stravování pro veřejnost v CITYrestaurant.

V Lipně nad Vltavou provozuje společnost Dansen a.s. několik zařízení s celoročním nebo sezónním provozem, a to pod společnou značkou LIPNOgastro. Všechny provozovny se nacházejí ve Skiareálu/Active Park Lipno nebo jeho bezprostřední blízkosti. Do podnikatelského portfolia společnosti patří také provozování ubytovacího zařízení Chata Lanovka.

Více na www.citygastro.cz, www.lipnogastro.cz a www.chatalanovka.cz

 

AD ateliér     

Ateliér pro projekční a inženýrskou činnost:

  • Projektová činnost AUDIT
  • Energetický štítek budovy
  • Realizace staveb
  • Inženýring
  • Oceňování staveb

Více inforamcí na www.ad-atelier.cz

 

IC Brokers  

Společnost  IC Broker a.s. je členem největší sítě pojišťovacích makléřů INSIA.  Našim klientům poskytujeme služby v oblasti pojištění a financí. Naše služby poskytujeme ve vysoké kvalitě ať se jedná o velkou firmu nebo samotného občana. Zajistíme různé druhy  pojištění od pojištění auta přes pojištění majetku a života po pojištění průmyslových rizik. V našich řadách pracují lidé s praxí v různých pojišťovnách a finančních institucích. Neváhejte se na nás obrátit se svým požadavkem, pracujeme pro Vaše jistoty.

Více inforamcí na www.icbroker.cz

 

Hájek Interiériy  

Firma HÁJEK-interiéry sdružuje výrobní a obchodní činnosti profesionálních pracovníků, kteří již řadu let úspěšně uspokojují požadavky zákazníků v České republice a v sousedních zemích. Obchodní a designérské centrum je v Českých Budějovicích, výrobní kapacity jsou dislokovány převážně v jihočeském regionu. Výsledky firmy HÁJEK-interiéry splňují požadavky a normy EU.

Rozsah činnosti firmy HÁJEK-interiéry je zaměřen na oblast zařizování interiérů "na klíč". Interiéry vybavujeme nábytkem, podlahovými krytinami, osvětlením, bytovým textilem, dekoracemi a též zajišťujeme malé stavební úpravy. Pracovníci firmy úspěšně řeší návrhy a realizace tvarově náročných solitérů a grafických prací.

Cílem činnosti firmy HÁJEK-interiéry je natolik uspokojit zákazníky, aby se při potřebě dalších služeb opět k firmě vraceli.

Více informací na www.hajek-interiery.cz

 

ÚME Jindřiška Spěváková

  • činnost účetních poradců
  • vedení účetnictví
  • vedení daňové evidence
  • mzdy, ekonomické rozbory

 

 

 

 
 

© 2018 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce