Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » V R51 najdete

V R51 najdete

Riegrova 51 se čím dál více otvírá veřejnosti. Nejsme jen administrativní budova, jsme i místem pro lidi, pro byznys i pro zábavu. Přijít k nám můžete nakoupit na farmářský trh, poohlédnout se po nové práci, přijít si pro radu a pro pomoc nebo jen tak posedět v kavárně. 

 

 

V R51 najdete

Služby v sociální oblasti a poradenství

Služby v sociální oblasti a poradenství

Pomoc u nás najdete i v tíživé životní situaci. Své sídlo v Riegrově 51 má řada poraden a sociálních služeb, u kterých jistě najdete radu a podporu.

 
Produkční agentury

Produkční agentury

Hledáte produkční nebo kreativní agenturu pro vaši akci? Tu správnou jistě najdete v Riegrově 51, ať už plánujete velký či malý projekt.

 
Personální a vzdělávací agentury

Personální a vzdělávací agentury

Také trh práce je v Riegrově 51 živým tématem. Personální agentury nabízejí nejen zprostředkování pracovních míst, podporu ve vzdělávání a rekvalifikaci pro uchazeče o práci, ale také personální služby pro zaměstnavatele.

 
Kavárna, catering

Kavárna, catering

Chcete si zajít na kávu a popovídat s přáteli? Potřebujete pohoštění pro svůj seminář nebo jednání? I to vám můžeme v Riegrově 51 nabídnout!

 
Kreativita a umění

Kreativita a umění

Kreativita a umění vnáší do Riegrovy 51 další rozměr. Své služby vám nabízí umělecký ateliér Jana Roselli - Andělské obrazy a Život ve fotografii Pavlíny Beritové. Kreativitu a marketing pro váš projekt pak najdete v Kreativní agentuře R51.

 
Další možnosti

Další možnosti

Vším předešlým ale nabídka obchodu a služeb v Riegrově 51 nekončí. Své sídlo u nás má spousta dalších firem, které by se vám mohly hodit!

 
Nájemci v R51

Nájemci v R51

Kompletní přehled firem, které najdete v Riegrově 51.

 
Patříme k DfK Group

Patříme k DfK Group

Nejsme na to všechno sami, patříme k DfK Group . Patříme k ní rádi, protože stejně jako my je celá DfK Group hlavně o lidech, atmosféře a o spolupráci. Nic nevyrábí, podniká zejména ve službách, a to co dělá, dělá srdcem a s největší péčí. Se stejnou péčí, jako se stará o rozvoj svých společností, se stará i...

 
 
 
 

© 2018 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce