Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » Pronájem » Reference nájemců sálů

Reference nájemců sálů

20120913Arny (86)
 

Akce pro ochodní partnery i širokou veřejnost, školení, semináře, oslavy, svatby. Organizátoři jsou u nás spokojení a nás to těší!

 

 • V Galerii R51 jsme měli svatební raut pro cca 100 lidí. Lepší místo jsme si v zimě nemohli vybrat. Byli jsme maximálně spokojeni - velmi příjemné prostředí, velký prostor - dost místa pro stoly i pro tancování a zábavu, ochotní pracovníci a místo bylo díky svému umístění snadno dostupné pro všechny hosty.
  Petra Vlková

 

 • Učebny a konferenční místnosti Riegrova51 využíváme pro poradenské a vzdělávací činnosti. Moderní vybavení včetně pohodlného přístupu k médiím již patří ke standardům, avšak Riegrova51 vybočuje personalizací prostředí a podmínek pro poradenství a vzdělávání. Dosud jsme se nesetkali s propojením prostor pro formální aktivity s neformálností prostředí, které usnadňuje komunikaci i interpersonální kontakty. Oceňujeme ochotu a flexibilitu pracovnic při zajištění našich potřeb – vždy s milým úsměvem bez ohledu na to, zda se jedná o tisk materiálů, občerstvení či změnu požadavků. Vyhovuje nám i umístění v centru města a možnost parkování.
  PhDr. Marie Gazdagová, předsedkyně představenstva DIVERTA a.s.

 

 • Působivý a citlivě řešený prostor, ve kterém se snoubí moderní prvky účelnosti a kreativity, společně vytváří zajímavý a netradiční prostor s multifunkčním využitím.
  Výhodná lokalita v těsné blízkosti historického centra a snadná dostupnost všech návazných služeb města (gastronomická zařízení i místo pro odpočinek).
  Možnost parkování pro nerezidenty (účastníky školení) v oblasti chráněné parkovacími zónami.
  Ochotný a flexibilní přístup personálního zázemí zajišťující pronájem prostorů.
  Eva Libánská, G-I projekt, o.p.s.

 

 • Prostor Galerie R51 je velmi příjemný a spolupráce s organizačním týmem velmi vstřícná. Oceňuji také marketingovou podporu.
  Jana Kriváňová, jednatel společnosti Green Fusion s.r.o.

 

 • Školili jsme zde poprvé a byli jsme mile překvapeni. Školicí místnosti jsou  v příjemném prostředí a občerstvení bylo vkusně  a nápaditě připraveno, což ocenili účastníci našeho semináře. Bylo v požadovaném množství i kvalitě.
  Komunikace s pronajímatelem příjemná  a bezproblémová, vše bylo zajištěno podle našich požadavků.  Rádi budeme ve spolupráci pokračovat.
  Eva Lukášová, INSTITUT BERNARDA BOLZANA

 

 • Nadšeni jsme byli zejména z vnitřních prostor, které jsou velmi variabilní, útulné, inspirativní, bez kýčů a přehnané moderny a přitom v plné výbavě. Jsou důstojné pro seriozní společenské akce i pro vzdělávání a přitom nenásilně dovolují alternativní ladění programu. Výborné je sousedství prostor s barem a prostorem pro hudební produkci.
  Michal Němec, výkonný ředitel o.s. PREVENT

 

 • Měla jsem tu možnost , pronajmout si v Riegrově ulici společnosti DFK Group, Galerii R51.  Je to  krásný,  vzdušný a příjemný prostor , kde jsem pořádala tzv. Intro večer s Cestou. I přesto , že se nás sešlo kolem 100 lidí, využili jsme pouze polovinu Galerie. Velmi mi ale vyhovovalo , že jsme mohli využít i zbytek prostoru a tím jsme se tam cítili velmi dobře. Měli jsme k dispozici i kuchyňku s plným vybavením , WC a mohli jsme využít veškerého příslušenství , které tam mají k dispozici. Moc se mi i líbilo , že je zde plno květin a různých doplňků , které zpříjemňují a zútulňují  tento prostor.
  Nemohu však hlavně zapomenout  na příjemný, srdečný a  vždy nápomocný přístup paní Říhové (vedoucí sekretariátu) , které tímto velmi děkuji za ochotu a spolupráci.
  Gábina Šebková

 

 • Prostor byl moderně a vkusně zařízen. Věnovala se nám příjemná hostitelka z DfK, která nám ochotně objasnila veškeré  informace potřebné k úspěšnému zvládnutí semináře po technické stránce. Hosté semináře byli rovněž spokojení, což je pro nás rozhodující.
  Martin Kvíz

 

Rezervujte si prostor pro svou akci

 
 

© 2018 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce