Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » Pronájem » Reference nájemců kanceláří

Reference nájemců kanceláří

IMG_6549
 

Také našim nájemcům se v Riegrově 51 líbí a o jejich reference se s vámi rádi podělíme.

 

 • V R51 jsme našli klidné a přátelské prostředí pro naši práci.
  Bc. Lucie Kolářová - vedoucí Poradny Eva
   
 • R51 je umístěna v sousedství, které si znovu hledá svou identitu a probouzí se k aktivitě. Těší nás, že můžeme být součástí tohoto procesu, a díky pravidelným Trhům U Vrby se setkávat s místní komunitou. Odpolední klidné prostředí dvora je ideální pro spočinutí i tanec.
  Bára Paulátová - Kredance
 • Objekt se nachází na velmi dobré lokalitě s krátkou docházkovou vzdáleností do centra města. Nemalou výhodou je parkování uvnitř dvorního traktu přímo u kancelářské budovy. Jelikož jsme zde již byli i za bývalého pronajímatele tak mohu objektivně posoudit a porovnat. V současné době je dá se říci vše na velmi dobré úrovni. Týká se to prostředí,čistoty,dodávek energií a celkového uspořádání objektu a přilehlých prostor. Velmi dobrý byl např. nápad s uspořádáním farmářských trhů a organizací různých  akcí. včetně zajišťování pomoci pro seniory a další. Z naší strany je příjemná i komunikace s vedením objektu...
  Vladimír Husinecký - jednatel A&D ATELIER
 • Moderní budova v centru města s dobrou dostupností pro klienty. Díky blízkosti vlakového a autobusového nádraží nejen pro místní, ale i přespolní. Oceňuji profesionální přístup pronajímatele, rychlost, korektnost a perfektní servis včetně zajištění obědů. Možnost parkování ve dvoře budovy, IT služby, vždy perfektně uklizeno stejně jako dobrá údržba, která si prefektně a rychle poradí s jakoukoli závadou.
  Možnost využití dalších služeb v budově od masáže, přes dopravu, design, až po sociální služby. Možnost rezervace dalších prostorů pro větší akce.
  Petr Walla - PREVALCO
   
 • Propojení zábavy, sociálních služeb a administrativního úseku - to je centrum Riegrova 51. Nabízí konferenční prostory, moderně koncipované kanceláře a hlavně lokaci v centru Českých Budějovic, kde je vynikající dostupnost pro parking. Za společnost Borovka Event s. r. o. můžeme dát jen pozitivní hlas a „R 51“ jednoznačně doporučit!
  Bc. Lenka Smržová - jednatel Borovka event
   
 • Mít kanceláře včetně skladu s technikou přímo v centru Českých Budějovic je obrovská výhoda, díky které jsme oproti konkurenci mnohem dostupnější našim klientům! Navíc díky zázemí a možnostem centra R51 máme vždy dostatek prostoru na přípravy našich speciálních projektů. Nespornou výhodou centra R51 je také bezproblémové a bezpečné parkování na dvoře budovy.
  Petr Návara - art director - Borovka Promotion
   
 • Hlavní výhodou budovy R51 je její umístění poblíž centra Českých Budějovic. Velice oceňujeme především možnost parkování u budovy, moderní vybavení interiéru a vstřícnost personálu sekretariátu.
  Mgr. Lucie Riegelová - Bohemia Works 

 

Přehled firem v R51   Pronajměte si svou kancelář v R51

 
 

© 2018 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce