Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » Patříme k DfK Group

Patříme k DfK Group

DfKG
 

Nejsme na to všechno sami, patříme k DfK Group . Patříme k ní rádi, protože stejně jako my je celá DfK Group hlavně o lidech, atmosféře a o spolupráci. Nic nevyrábí, podniká zejména ve službách, a to co dělá, dělá srdcem a s největší péčí. Se stejnou péčí, jako se stará o rozvoj svých společností, se stará i o zakázky svých klientů, protože jejich spokojenost je hlavním cílem DfK Group.

 

 

 

 

DfK Group se věnuje obchodu, ale také obecně prospěšným činnostem a rozvoji komunitní společnosti kolem nás.
Rozvoj lidský i regionální je dalším tématem, které lidi ve skupině zajímá, stejně jako gastronomie a cestovní ruch.
Na první pohled by se mohlo zdát, že spolu jednotlivé aktivity nijak nesouvisí, ale vše se vzájemně prolíná a doplňuje, přináší maximální efekt a synergii pro všechny.

 

KOUKNĚTE NA SPOLEČNÝ WEB DfK GROUP

 

   Riegrova 51    

To správné místo pro vaší kancelář, semináře, konference, společenské akce všeho druhu - Centrum sociálních služeb a poradenství, sídlo řady firem - produkční agentury, agentury práce, kreativita a marketing, farmářské trhy a široké spektrum dalších služeb.

RIEGROVA 51 - prostory s duší a atmosférou, prostory i pro Váš projekt.

 

Ledax / Terénní sociální služby pro seniory       

Péče o seniory, dlouhodobě nemocné nebo zdravotně postižené je naším posláním. Pomoc uživatelům při každodenních činnostech, jejich maximální soběstačnost a co nejdelší setrvání ve vlastní domácnosti je náš cíl.

Ledax, partner pro spokojenější stáří.       

 

    Ledax Vysoké Mýto / Pobytové sociální služby pro seniory  

Domov pro seniory Vysoké Mýto je opravdovým domovem. Senioři tu mají své vlastní soukromí, a přesto je o ně postaráno sociálně, zdravotně i lidsky. Seniorům poskytujeme nejen ubytování a stravování, ale staráme se také o jejich individuální potřeby, o jejich společenský život a aktivizační činnost. 

Domov pro seniory Vysoké Mýto je skutečným domovem našich klientů.

 

      CITYgastro                

Široké spektrum gastronomických služeb - restaurace, kavárna, cateringové služby, výroba originálních dortů a dezertů. To vše pod značkou CITYgastro, značkou garantovanou servisem.

Kompletní gastronomický servis v centru jižních Čech.

 

 

   Chata Lanovka       

Moderní ubytování v centru všech lipenských aktivit. Dvacet moderních, plně vybavených apartmánů přímo u Active Park Lipno a Skiareálu Lipno, v těsné blízkosti Stezky korunami stromů. Veškerý servis pro rodiny, skupiny přátel, školy nebo sportovní oddíly.

Nejvýhodnější skupinové ubytování v Lipně nad Vltavou.              

 

 Agentura práce/Celoživotní vzdělávání              

Celoživotní vzdělávání, personální a poradenské služby v oblasti pracovního uplatnění. Ročně 500 účastníků vzdělávacích kurzů, spolupráce s 400 zaměstnavateli, stovky zprostředkovaných pracovních míst v ČR i v zahraničí, desítky tréninkových a seminárních dnů pro firmy.

Komplexní řešení rozvoje v oblasti lidských zdrojů již od roku 2003!      

 

KP Projekt             

Jedenáct let zkušeností na trhu zpracování projektových žádostí, analytických a koncepčních prací. Dokonalá znalost dotačních titulů a fungování projektových mechanismů. Studie proveditelnosti, strategické dokumenty nebo komunitní plány pro obce, podnikatele nebo školy.

Naší hlavní výhodou a přidanou hodnotou jsou naše zkušenosti!

 

 Sociální a jiné poradenství    

Bezplatné poradenství ve všech oblastech občanského práva a legislativy, specializace na rodinnou problematiku a služby pro pěstouny. Odborný servis pro podání návrhu na osobní bankrot, mediace jako specifická forma pomoci v rodinných a občanskoprávních sporech mimosoudní cestou.

Jihočeská rozvojová o.p.s –  přes 10 let pomoci druhým, přes 10 let zkušeností 

 

  Destinace Lipno             

Jedna z nejvíce trendy destinací v České republice. Sezóna na Lipně nikdy nekončí – od jara do podzimu ráj cyklistiky, in-line bruslení a dalších outdoorových aktivit, v zimě nejlepší rodinné lyžování. Zážitek ze Stezky korunami stromů, bobové dráhy, vodního světa Aquaworld nebo Hopsária – světa rodinné zábavy na Vás čeká celý rok.

Lipno gastro   

Restaurace, bary, kiosky. Catering pro menší i velké příležitosti, akce soukromé i pro širokou veřejnost. Gastronomické provozy s celoročním nebo sezónním provozem v Lipně nad Vltavou.

Naše dlouholetá zkušenost, Vaše dlouhodobá spokojenost.

                                         

         

  Kreativní agentura R51     

My, v Kreativní agentuře R51, máme rádi zajímavou práci, neobvyklé projekty, lidi různých profesí a zájmů a u všeho chceme být. Také si dovolujeme přiznat dostatek zkušeností na to je předávat dál. A co možná děláme jinak než ostatní? Neděláme marketing a PR za Vás, ale s vámi. Vy znáte nejlépe svůj projekt, své cíle.

Máme nápad i pro Váš projekt!                       

                                                      

 
 

© 2018 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce