Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » O nás

O nás

R51
 

Už pár let se snažíme, aby Riegrova 51 byla místem s duší a atmosférou, kde se všem bude líbit - našim nájemcům, klientům, hostům i návštěvníkům. A byť se to při pohledu na budovu administrativního charakteru nemusí zdát, nenajdete u nás pouze kanceláře.


Můžete u nás využít sál Galerie R51 pro jakoukoli společenskou akci, pronajmout si kanceláře nebo jen jednorázově využít zasedací místnost a naše technické vybavení. Přijít ale můžete jen posedět do kavárny nebo užít si některou z řady akcí, které se u nás pořádají.

 

To všechno díky DFK Group, ke které patříme. Celá DfK Group je hlavně o lidech, o atmosféře a o spolupráci. Vše co dělá, dělá srdcem a s největší péčí. Stejně tak, jako my v Riegrově 51.

RIEGROVA 51
- prostory s duší a atmosférou, prostory i pro váš projekt nebo volný čas!

 

Chcete o nás vědět víc? Kontaktuje nás!

 

                                                                  

O nás

Trocha historie

Trocha historie

Riegrova ulice byla původně cestou mezi polnostmi od bývalého pražského barbakánu směrem na východ (na podobných cestách téměř rovnoběžného směru vznikly také ulice Baarova, Smetanova, Skuherského, Šrámkova nebo velmi stará Pekárenská). Riegrova se začala zastavovat domy kolem roku 1840 od Mariánského...

 
Pro média

Pro média

Veškeré tiskové zprávy týkajících se nás a společností patřící k DfK Group

 
 
 
 

© 2018 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce