Riegrova 51 – zábava, společenské akce, byznys i poradenství » Kalendář akcí » Budějcký mama market #2

Budějcký mama market #2

 
 

2. prosince 2017 - 09:00

 
 

Vítejte na druhém Budějckém MAMA MARKETU – stylovém vánočním handmade trhu pro příznivce originálních a kvalitních věcí, z dílen maminek, které své tvořivé projekty odstartovaly z mateřské „dovolené“.

Veškerý sortiment zde nakoupíte přímo od maminek, které postavily svůj projekt na práci z domova tak, aby jim při mateřské umožnil flexibilitu mezi péčí o rodinu a jejich tvorbou. 

Na BMM letos nebude chybět ani hezký program pro děti, pohádka, vánoční dílna a foto-koutek, malování na obličej, balonky a vánoční schránka na dopisy pro Ježíška.

Trh jsme pro tento rok rozšířily i na venkovní prostranství s ohništěm a s možností zakoupení a opečení buřtu a vánočního hada na klacku, k dostání budou čerstvé ryby, topinky z kamen, teplá polévka a další ... K dobré náladě bude hrát živá hudba a možná přijde i kouzelník … 

Kávu a spoustu dobrot v teple a příjemném prostředí si pak můžete dát v kavárně Jiný svět, která se pro letošní rok stala partnerem naší akce.

Celý projekt opět propojuje charitativní myšlenka MÁMY PRO MÁMY, pro rok 2017 s podtitulem ... LETOS I PRO TÁTY.

Všech třicet maminek podpoří sbírku hraček pro infekční oddělení Nemocnice České Budějovice, do které se můžete zapojit i vy a přinést nám na BMM jednu hezkou nepoužitou hračku, kterou přidáme k naší sbírce.

Těšíme se s vámi na viděnou druhou adventní sobotu, tedy 2. 12. 2017, od 9:00 do 16:00 hodin v Riegrova 51.

Pro kočárky bude venku zajištěno kryté stání.

Vstupné na akci 50,- Kč (děti zdarma)


Těšíme se na vás

 

© 2018 CHCIWWWSTRANKY.CZ

 
DfK Group Kůl práce